Wyszukaj

PODMÍNKY AKCE „NAROZENINOVÝ VOUCHER“


 
1. Pořadatelem akce „NAROZENINOVÝ VOUCHER“ (dále jen „Alce“) je IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Společnost s ručením omezeným se sídlem ve Varšavě, na ul.. Moliera 2, 00 – 076 Varšava, zapsána do rejstříku podnikatelů vedeného okresním soudem pro hl. m. Varšava ve Varšavě XII obchodní oddělení národního soudního rejstříku, pod číslem KRS 0000797819, NIP: 5252794723, REGON: 383678538 (dále jen „Pořadatel").

2. Akce se koná v souladu se zásadami stanovenými těmito Pravidly (dále jen "Pravidla"), která jsou dostupná on-line na internetových stránkách www.Moliera2.cz.

I. Pravidla akce.

1. Před účastí v akci je účastník povinen se seznámit a souhlasit s těmito Pravidly.

2. Akce probíhá od 16. července 2020 až do odvolání.

3. Akce se mohou zúčastnit pouze dospělí (starší 18 let) s občanstvím Evropské unie, s výjimkou zaměstnanců Pořadatele.

4. Podmínkou účasti v akci je podstoupení následujících kroků:

a. přihlášení účastníka k odběru Newsletteru Pořadatele zadáním e-mailové adresy na webových stránkách www.Moliera2.com a výběrem možnosti „Přihlásit se“,

b. zadání správného data narození ve formuláři,

c. potvrzení přihlášení k odběru newsletteru ve zprávě zaslané na uvedenou e-mailovou adresu.

5. Po provedení operací uvedených v bodě 4 písm. a) Účastník akce obdrží v den narození na uvedenou e-mailovou adresu individuální slevový kód ve výši 20% na celou objednávku, který lze využit při nákupu v internetovém obchodě Moliera2.cz. V případě nákupu několika produktů v internetovém obchodě za podmínek popsaných v předchozí větě se slevový kód vztahuje pouze na nezlevněné zboží. Jednotková cena zakoupeného sortimentu bude úměrně snížena v rámci slevy udělené slevovým kódem.

6. Slevový kód se nevztahuje na produkty Moliera 2 a Přátele - označené modrou hvězdičkou.

7. Slevový kód je jednorázový a nelze jej vyměnit za peněžní ekvivalent.

8. Účastník může využít slevový kód do 7 dnů od jeho obdržení.

9. V případě odstoupení od smlouvy je zákazníkovi vrácena cena sortimentu s ohledem na slevu poskytnutou na zakoupený sortiment.

10.  Slevový kód nelze kombinovat s ostatními slevovými akcemi dostupnými v internetovým obchodě www.moliera2.cz tedy „Sleva 500 kč“, akce Valentino 1000 kč“ a se slevou Věrnostní Karty.

 

 

 

Informace týkající se zpracování Vašich osobních údajů Správcem Vašich osobních údajů (dále jen: Správce) je: IT Fashion Polska Group & Partners Sp. z o. o. Varšava. Správce lze kontaktovat písemně pomocí tradiční pošty na následující adresu: ul. Moliera 2, 00-076 Varšava nebo e-mailem: [email protected] Správce jmenoval inspektora pro ochranu osobních údajů, kterého lze písemně kontaktovat tradiční poštou na adrese ul. Moliera 2, 00-076 Varšava nebo e-mailem: [email protected] V jakém obsahu zpracováváme Vaše osobní údaje: Vaše jméno, příjmení, číslo mobilního telefonu, adresa bydliště, e-mailová adresa. Budou zpracovány za účelem posouzení vaší stížnosti Právním základem pro zpracování údajů je čl. 6 odst. 1 písm.. f Nařízení EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů máte právo na: - žádost správce o přístup k Vašim osobním údajům, - žádost správce o opravu Vašich osobních údajů, - žádost správce o vymazání Vašich osobních údajů, - žádost správce o omezení zpracování Vašich osobních údajů, - vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, - přenos Vašich osobních údajů, - podat stížnost u dozorčího organu. Správce vynakládá veškeré úsilí, aby zajistil veškeré prostředky fyzické, technické a organizační ochrany osobních údajů před náhodným nebo úmyslným zničením, náhodnou ztrátou, změnou, neoprávněným zveřejněním nebo přístupem v souladu se všemi platnými předpisy. Máte-li jakékoli dotazy nebo nesouhlas se zpracováním Vašich údajů, kontaktujte nás e-mailem na adrese: [email protected] nebo poštou na adresu: ul. Moliera 2, 00-076 Varšava. 

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU A ZÍSKEJTE SLEVU - 10%