Vyhledávání
Hledání

Podmínky použiti a peče o obuv


Děkujeme za nákup obuvi v našem obchodě. Níže jsou uvedeny podmínky použití a údržby, které musí být splněny, aby obuv zachovala své vlastnosti co nejdéle

1. Obuv, dle podmínek, by se mělo čistit správným použitím lehce vlhké utěrky.

2. Obuv z semišové nebo velurové kůže měla by byt čištěna speciálně. Určeným k tomuto účelu štětcem s měkkými štětinami. Dále doporučujeme údržbu impregnačními spreji, které chrání kůži, v souladu s doporučením výrobců takovým přípravků.

3. Údržba obuvi může být zahájena až po úplném vyschnutí bot.

4. Na suchou obuv aplikujte malé množství konzervačních přípravků v barvě vrcholu obuvi nebo v neutrální barvě. V případě pochybností o správné údržbě doporučujeme obrátit se na odborníka, který Vám určitě poradí 5.

5. Nezapomeňte aby před obouváním a zouváním rozvázat tkaničky a nešlapat na podpatky.

6. Doporučujeme skladování obuvi plněné hedvábným papírem a skladování v ochranném krytě / obalu.

7. Obuv, ve které byla použita podrážka z kůže, mělo by se podrazit.

8. Výměna opotřebitelných prvků (podešví, podpatky) do obuvi je odpovědností uživatele jako součást údržby a péče o výrobek.

 

Vlastnosti formální obuvi:

Vlastnosti formální obuvi: Některé z modelů obuvi, které prodáváme (zejména obuv jako jsou lodičky, pantofle atd.), mají specifické funkce, které jsou spojeny s neobvyklým učením této obuvi. Jsou to jedinečné výrobky vzhledem k řemeslným technikám jejích výroby a vysoce kvalitním materiálům, které byly pečlivě vybrány, aby zajistily nejvyšší úroveň spokojenosti. Díky jejich speciálnímu zpracování je nabízený produkt jedinečný a unikátní.

Spodní vrstva podrážky takové obuvi je často pokrytá kůží. Přirozenou vlastností obuvi na kožené podrážce je její oděr. Toto není vada výrobku, ale pouze zdůrazňuje jedinečnost modelu a jeho třídu. Doporučujeme před prvním obutím výše uvedeného obuví, odnést kvalifikovanému odborníkovi, pro profesionální ochranu a podražení. Obuv, v níž jsou podrážky vyrobené z přírodní kůže jak celkově, tak i částečně, by měla být použita pouze v podmínkách, které nejsou příznivé pro nadměrné oděru (ve vnitřních prostorech nebo na hladkých vnějších površích).

Nedostatečná údržba může způsobit odbarvení, barvení a odlupování pokožky tak lícové jak semišové a nubukové kůže.

U bot s prodlouženou špičkou přirozené může být ohýbání, tření nebo zhroucení špiček - aby se tomu vyhnout  doporučuje se naplnit tuto část obuvi (např. papír, lignin, vata). Vlastností obuvi vyrobené z semišové kůže je její částečné odbarvení na vnější plášti, což není vadou výrobku, ale je pouze přirozený proces při použití.