Vyhledávání
Hledání
ZIMA 2022

Značka Kenzo debutovala v roce 1970 v Paříži. Od samého počátku své existence je jasně viditelná inspirace pouliční módou. Svět módy se za velmi krátkou dobu zbláznil do nápadné a čerstvé značky. Obchod nabízí produkty značky Kenzo - velmi pestré, odvážné, vyrobené v kombinaci sofistikovaných materiálů a zdobené pro značku charakteristickými potisky, včetně kultovního vzoru tygra, který používá od roku 2012. Milovníci značky ocení především široký výběr výrobků, mezi kterými najdete nejen oblečení nebo obuv Kenzo, ale také šperky, hodinky, doplňky a tašky, které se vyznačují mimořádně stylovým střihem a dokonalým zpracováním.

Není pochyb o tom, že Kenzo je jednou z nejznámějších značek ve světě módy, kterou oceňují i nejznámější celebrity. Jak boty Kenzo, tak i ostatní výrobky označené tímto logem jsou zárukou nejvyšší kvality a střihů shodných se současnými trendy. Náš obchod s produkty Kenzo je místem, kde naleznete to, co každý módní nadšenec potřebuje na světové úrovni.

Jako nadšenci světa módy, kteří neustále rozšiřují své znalosti v oblasti výsledků práce nejlepších návrhářů, jsme se snažili udělat vše pro to, aby on-line obchod Moliera2.cz mohl nabízet pouze špičkové oblečení. Značka Kenzo je oceňována po celém světě, díky čemuž si uvědomujeme, že náš sortiment zaručuje přesně to, co potřebují milovníci krásy a modernosti. Bez ohledu na to, zda obohacujete svůj šatník o boty Kenzo nebo o jiný výrobek, nákup v obchodě Kenzo je možnosti připojení se k mnoha fanouškům této vynikající a uznávané značky.
 

FILTRUJTE
SORTOVÁNÍ
FILTRUJTE VÝSLEDKY
TŘÍDIT
ZOBRAZÍT FILTRY
SKRÝT FILTRY
DRUH PRODUKTU
DRUH PRODUKTU

boty

Kabelky

Oblečení

Doplňky

VELIKOST
VELIKOST

Oblečení

boty

BARVA
BARVA
CENA
CENA
VÝŠKA PODPATKU
VÝŠKA PODPATKU
DÉLKA
DÉLKA
SEZÓNA
SEZÓNA
AKTIVNÍ FILTRY

+ VÍCE FILTRŮ
- MÉNĚ FILTRŮ
ZOBRAZIT VÍCE

Damskie ubrania, buty i akcesoria Kenzo

189 produktů